Przedsiębiorstwo Budowlane "COMPLEX-BUD" świadczy usługi w zakresie kompleksowej budowy dróg, chodników, parkingów, placów manewrowych, jak również instalacji wodociągowych, deszczowych i kanalizacyjnych a także stacji uzdatniania wody. W skład oferowanych usług wchodzą prace pomiarowe, makroniwelacja terenu, roboty ziemne, wykonawstwo wszelkiego rodzaju podbudów oraz nawierzchni także z wykorzystaniem brukarstwa w szerokiej gamie wzornictwa. Jesteśmy jedną z nielicznych firm mogących się poszczycić wieloletnim doświadczeniem i licznymi osiągnięciami.

Zakres realizowanych przez nas prac, lista referencyjna naszych klientów, a także specjalistyczny sprzęt budowlany, świadczą o naszym profesjonalizmie. Jesteśmy nowoczesną i cenioną przez inwestorów firmą budowlaną. Pozwala nam to skutecznie konkurować na rynku, z powodzeniem startować w przetargach i poszerzać grono zadowolonych Inwestorów.

Uczestniczyliśmy i uczestniczymy w charakterze głównych wykonawców lub podwykonawców w realizacji wielu ważnych projektów tak w skali regionu - jak również i kraju. W blisko dwudziestoczteroletniej historii firmy wykonaliśmy wiele przedsięwzięć budowlanych, przede wszystkim na terenie województwa dolnośląskiego. Wykonywane przez nas zlecenia często są realizowane przy udziale środków Unijnych, kredytów z Banku Światowego, czy Funduszu Ochrony Środowiska.

Wkonywaliśmy inwestycje na terenie n/w gmin:

1. Gmina Jelcz-Laskowice
2. Gmina Czernica
3. Gmina Olszanka
4. Gmina Oława
5. Gmina Domaniów
6. Gmina Skarbimierz
7. Gmina Chocianów
8. Gmina Żurawina

Prace instalacyjne w zakresie wykonawstwa zewnętrznych i wewnętrznych rurociągów wodno - kanalizacyjnych, ciepłociągów i instalacji CO, budowy oczyszczalni ścieków oraz innych prac instalacyjnych i ogólnobudowlanych.

Nasi wysokokwalifikowani pracownicy oraz nowoczesny park maszynowy - jaki posiadamy - stwarzają nam możliwość podejmowania się realizacji każdego nieomal przedsięwzięcia instalacyjnego i budowlanego. Osobisty nadzór zapewnia stałą kontrolę oraz szybki proces decyzyjny w przypadku nieprzewidzianych okoliczności.